اخیر ایران دانلود دانلود فیلم رییس جمهور

اخیر: ایران دانلود دانلود فیلم رییس جمهور ایران انقلاب اسلامی ایران ابوالحسن بنی صدر بنی صدر

گت بلاگز اخبار اجتماعی تخفیف 29 میلیاردی شهرداری به یک هتل‌ساز

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تخفیف 29 میلیاردی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به یک هتل‌ساز خبر داد.

تخفیف 29 میلیاردی شهرداری به یک هتل‌ساز

تخفیف 29 میلیاردی شهرداری به یک هتل ساز

عبارات مهم : ایران

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تخفیف 29 میلیاردی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به یک هتل ساز خبر داد.

به گزارش ایسنا، رحمت الله حافظی صبحگاه امروز در تذکر پیش از دستور آخرین جلسه علنی شورای شهر چهارم، با بیان اینکه زمینی به متراژ 5535 متر در محدوده شیان وجود دارد که مجوز ساخت هتل از سوی شهرداری به بخش شخصی داده شده است هست، گفت: این ملک دارای ابهاماتی است چراکه بررسی ها نشان داده 42 میلیارد تومان زیاد از ارزش واقعی جهت این ملک قیمت گذاری شده است است و از سوی دیگر هزینه صدور پروانه ساخت 39 میلیارد تومان برآورد شده است بود که شهرداری در اقدامی عجیب 29 میلیارد تومان تخفیف به مالک داده است.

تخفیف 29 میلیاردی شهرداری به یک هتل‌ساز

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه این زمین در پهنه G قرار دارد، گفت: عنوان این هتل در کمیسیون ماده 5 نیز مطرح شده است و گویا با ساخت هتل 20 طبقه با سطح اشغال 20 درصد موافقت شده است که شهرداری باید در این خصوص پاسخگو باشد.

واژه های کلیدی: ایران | کمیسیون | شهرداری | شورای شهر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog