اخیر ایران دانلود دانلود فیلم رییس جمهور

اخیر: ایران دانلود دانلود فیلم رییس جمهور ایران انقلاب اسلامی ایران ابوالحسن بنی صدر بنی صدر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی سرنوشت «بگیر و ببند» گذشته است/ 40 سال است که با هر وسیله ارتباطی مخالفت می کنند ، زیباکلام

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام اظهار کرد: نزدیک به چهل سال است که نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با هر دستگاه و

سرنوشت «بگیر و ببند» گذشته است/ 40 سال است که با هر وسیله ارتباطی مخالفت می کنند ، زیباکلام

زیباکلام: سرنوشت «بگیر و ببند» گذشته است/ 40 سال است که با هر وسیله ارتباطی مخالفت می کنند

عبارات مهم : فارسی

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام اظهار کرد: نزدیک به چهل سال است که نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با هر دستگاه و وسیله ای که توانایی ارسال پیامی را داشته باشد که علی رغم خواسته جمهوری اسلامی باشد، مخالفت می کند.

یک استاد علوم سیاسی دانشگاه در مورد علت اظهارنظر بعضی مسئولان مبنی بر ضرورت فیلتر کردن خبر رسان تلگرام می گوید: مسئله اساسی خبر رسان تلگرام این است که شما می توانید مغایر با آنچه که نظر حکومت است صحبت کنید. ولی نظام ما علی رغم جهت آب حرکت می کند. بر فرض که خبر رسان تلگرام را هم فیلتر کردند ولی بعد چیزی دیگری پیدا می شود که نمی توان آن را فیلتر کرد.

اعتماد آنلاین: صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام اظهار کرد: نزدیک به چهل سال است که نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با هر دستگاه و وسیله ای که توانایی ارسال پیامی را داشته باشد که علی رغم خواسته جمهوری اسلامی باشد، مخالفت می کند.

سرنوشت «بگیر و ببند» گذشته است/ 40 سال است که با هر وسیله ارتباطی مخالفت می کنند ، زیباکلام

او ادامه داد: در یک مقطعی با رادیوها تحت عنوان رادیوهای بیگانه مخالفت می کردند. در حالی که در دوران انقلاب، رژیم شاه بی بی سی فارسی را متهم می کرد به این که مخصوصاً از طرف دولت انگلستان قصد دارد مردم کشور عزیزمان ایران را علیه رژیم شاه تشویق می کند که به پا خیزند. یعنی 34 میلیون ایرانی هر شب ساعت هفت و نیم با هر بدبختی که شده است خود را به رادیو موج کوتاه می رساندند تا بتوانند که از آخرین تحولات، راهپیمایی ها، مبارزه های گروه های متفاوت و آخرین اعلامیه های آیت الله خمینی باخبر شوند.

زیباکلام گفت: توصیه جالب این است که بعد از انقلاب چون فضای کشور باز بود، مثل سابق کسی به بی بی سی، دویچه ولِه و یا صدای آمریکا گوش نمی داد، ولی به تدریج که فضا بسته شد، دوباره مثل دوران انقلاب این رادیوها مشتری پیدا کردند و نظام جمهوری اسلامی هم به جای اینکه این سؤال را بپرسد که آیا بی بی سی دوباره موردتوجه قرارگرفته هست، گفت این رادیو بیگانه هست. یعنی برخوردی که رژیم شاه با رادیوهای فارسی زبان خارجی داشت، جمهوری اسلامی هم همان نحوه برخورد را تکرار کرد. حتی کسانی را که بعضاً با بی بی سی همکاری می کردند، جاسوس خواندند.

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام اظهار کرد: نزدیک به چهل سال است که نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با هر دستگاه و

این استاد دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: من یادم است که سال 70 هنگامی که تحصیل در مقطع دکتری را در انگلستان تمام کردم، همه لوازم شخصی خود را به کشور عزیزمان ایران آوردم. توصیه جالب این است که در گمرک تنها به دنبال ویدئو بودند. یعنی اگر مطمئن می شدند که ویدئو نداری اصلاً به چمدان ها نگاه نمی کردند. چرا؟ پاسخ واضح است جهت اینکه ویدئو قادر بود فیلم هایی را که ازنظر جمهوری اسلامی خوب نیستند پخش کند. کم کم عصر ماهواره فرارسید و ماهواره هایی که برنامه فارسی زبان پخش می کردند پیدا شدند و دیدیم که چقدر دردسر بود. چقدر نیروی انتظامی به پشت بام ها حمله کردند و دیش های ماهواره را ضبط کردند و بعد تکنولوژی پیشرفت کرد و اینترنت به میان آمد.

او افزود: نسبت به اینترنت هم تصویر العمل نشان دادند و تلاش کردند که شبکۀ اجتماعی فیس بوک و بعد وایبر را کنترل کنند. روی بی بی سی فارسی ماهواره هم انواع پارازیت ها را که جهت سلامتی انسان مضر هست، ارسال کردند و حالا به سر وقت خبر رسان تلگرام آمده اند.

زیباکلام گفت: این چیزهایی که راجع به خبر رسان تلگرام مطرح می کنند خنده آمیز هست. علاءالدین بروجردی مدیر کمیسیون امنیت ملی گفته بود که خبر رسان تلگرام منبع و منشأ جاسوسی است و اضافه کرده بود که نخست وزیر انگلستان اعتقاد است که خبر رسان تلگرام منبع تروریست هست. من توئیت کردم که آیا شما در موارد دیگر هم به حرف نخست وزیر انگلستان رجوع می کنید؟ و اگر زن ترزا می چیزی بگوید شما آن را قبول می کنید؟

سرنوشت «بگیر و ببند» گذشته است/ 40 سال است که با هر وسیله ارتباطی مخالفت می کنند ، زیباکلام

این استاد دانشگاه اظهار کرد: یکی دیگر از مسئولین گفته اند که خبر رسان تلگرام تهدیدی علیه اقتصاد ملی هست. خبر رسان تلگرام می خواهد اقتصاد ملی را نابود کند. فردا ممکن است که بگویند که خبر رسان تلگرام ابزاری است که داعش از آن استفاده می کند. تمام این ضدونقیض ها که راجع به فرستنده های فارسی زبان، ماهواره، ویدئو و حالا خبر رسان تلگرام گفته می شود، همه اش به خاطر یک توصیه بنیادی هست. توصیه این است که حکومت جمهوری اسلامی روی همه این ها کنترلی نداشته است و جهت همین بود که دنبال ویدئو می گشتند. چون روی ماهواره کنترلی نداشتند به پشت بام ها حمله می کردند.

زیباکلام تأکید کرد: حکومت هایی مثل جمهوری اسلامی فقط یک قول را می پذیرند آن هم قول خودشان هست. خبر رسان تلگرام نه ترساندن ملی، نه امنیتی و نه محل پرورش و زادوولد تروریست هست. مسئله اساسی خبر رسان تلگرام همانی است که بی بی سی فارسی و رادیو فردا دارند. یعنی آن ها مطالبی را می گویند که با آنچه حکومت می گوید، مغایرت دارد. حکومت می گوید که علت فلان اتفاق این بوده ولی بعد در خبر رسان تلگرام معلوم می شود که علت چیز دیگری بوده هست. مسئله اساسی خبر رسان تلگرام این است که شما می توانید مغایر با آنچه نظر حکومت است صحبت کنید. ولی نظام ما علی رغم جهت آب حرکت می کند. برفرض که خبر رسان تلگرام را هم فیلتر کردند ولی بعد چیزی دیگری پیدا می شود که نمی توان آن را فیلتر کرد.

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام اظهار کرد: نزدیک به چهل سال است که نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با هر دستگاه و

این استاد دانشگاه تصریح کرد: نظام باید بپذیرد که صدایی غیر از خودش باید وجود داشته باشد. نظام باید بپذیرد که یک کشور هشتادمیلیونی را نمی توان فقط با یک حرف آن هم حرف حکومت اداره کرد. نظرات و اقوال دیگر هم می توانند در جامعه وجود داشته باشند، همان گونه که در ژاپن، هند، مالزی و نروژ این عنوان پذیرفته شده است هست. آیا در این کشورها مشکلی با خبر رسان تلگرام وجود ندارد؟ چون پذیرفته اند که سخنی غیر ازنظر حکومت هم وجود دارد.

واژه های کلیدی: فارسی | اسلامی | تلگرام | ماهواره | دانشگاه | ماهواره | تلگرام من | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog