اخیر ایران دانلود دانلود فیلم رییس جمهور

اخیر: ایران دانلود دانلود فیلم رییس جمهور ایران انقلاب اسلامی ایران ابوالحسن بنی صدر بنی صدر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات العین را می‌بریم/ همه به دنبال انتقام هستند ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که تیمش برابر العین در امارات به پیروزی خواهد رسید. 

العین را می‌بریم/ همه به دنبال انتقام هستند ، شفر

شفر: العین را می بریم/ همه به دنبال انتقام هستند

عبارات مهم : العین

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که تیمش برابر العین در امارات به پیروزی خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال در یکی از حساس ترین بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در امارات به مصاف العین خواهد رفت. وینفرد شفر در نشست خبری قبل از بازی تاکید کرد که تیمش به دنبال پیروزی است.

سرمربی آلمانی آبی پوشان گفت : امیدوارم العین به همراه استقلال از این گروه افزایش کنند. احترام زیادی به العین می گذارم و این تیم را دوست دارم ولی ما برنده خواهیم شد. بازی مشکل پیش رو داریم. همه خواستار انتقام شکست سنگین فصل قبل هستند.

العین را می‌بریم/ همه به دنبال انتقام هستند ، شفر

خیلی خوشحالم که به العین برگشتم. اینجا تیم و مردم خوبی دارد و من روزهای موفقی در اینجا داشتم. هنگامی که به سال ۲۰۰۹ برگردیم، باید از شیخ حسن و محمد بن طلوع تقدیر کنم. خوشحالم که این تیم و برادران عبدالرحمان پیشرفت کردند. خیلی صحبت ها در رسانه های کشور عزیزمان ایران دیدم که قرارداد من در آخر فصل به صورت خودکار تمدید می شود ولی این گونه نیست و این اتفاق رخ نداده هست. العین تیم خوبی است و فوتبال را به خوبی بازی می کند. ما می دانیم برابر این تیم چه کنیم و می خواهیم تیم اول گروه باقی بمانیم. آماده سازی خوبی داشتیم و امیدوارم آنچه در تمرینات و جلسات آنالیز انجام می دهیم، به زمین بازی انتقال یافته کنیم و با اعتماد به نفس وارد زمین خواهیم شد.

وی راجع به اوضاع تیمش گفت: ما بازی العین را در داربی دیدیم و آنالیز کردیم. داربی این جا خیلی خوب است ولی داربی کشور عزیزمان ایران با حضور ۹۰ هزار نفر، خیلی سخت تر بود و بزرگ تر. ما باید ۹۰ دقیقه می جنگیدیم و پیروزی در آن دیدار به ما اعتماد به نفس داد و امیدوارم فردا با همان اعتماد به نفس در زمین مسابقه حاضر شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که تیمش برابر العین در امارات به پیروزی خواهد رسید. 

وی راجع به تغییرات العین بعد از دوران حضورش در این تیم گفت: عمر را از گذشته می شناسم و خوشحالم که عملکرد او خوب بود. او ۱۷ ساله بود که با برادرش به تیم ما آمد و راه خود را جهت رسیدن به سطح اول آسیا به خوبی طی کرد. او بازیکنی است که هر لحظه به حرف مربیان گوش می کند و از نظر ذهنی شرایط خوبی دارد. در ملاقات اولی که با شیخ داشتم، به او گفتم بازیکنان محلی جهت من مهم هستند و در هر بازی باید هشت بازیکن اماراتی داخل زمین باشد لیکن این جهت فوتبال امارات مهم است و به همین علت بعدا شش بازیکن العین در تیم ملی فیکس شدند. ما در استقلال نیز این شرایط را داریم و خیلی خوب با بازیکنان کار می کنیم. سرور اینجا است و به خوبی می داند من چه می گویم. من هر لحظه از پیشرفت بازیکنان جوان خوشحال می شوم و در استقلال هم موفقیت ما به خاطر کار و روحیه تیمی و تمرین سخت و حرفه ای و با تمرکز است.

سرمربی استقلال راجع به تاثیر مصاف قبلی دو تیم بر این بازی اظهار کرد: طبیعی است که مردم راجع به این نتیجه صحبت کنند ولی ما تیم تازه و با ذهنیت جدیدی هستیم. فردا جهت برد به زمین می رویم. همان گونه که سرور گفت جهت این دیدار نگرانی نداریم لیکن تیم خوب و آماده ای داریم و اگر همه با ۱۰۰ درصد توان تلاش کنند، شانس زیادی جهت کسب برد داریم.

العین را می‌بریم/ همه به دنبال انتقام هستند ، شفر

واژه های کلیدی: العین | فوتبال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog